HISTORIE FIRMY

www.ZEMAN-INGEO.com

 

Soukromá geologická firma  ZEMAN - INGEO  Praha se zabývá inženýrskou geologií, geotechnikou, oblastí zakládání staveb a vznikla počátkem roku 1990. Majitelé firmy pracují v oboru inženýrského (geotechnického) průzkumu již více než 25 let. Svou činnost vyvíjí na základě odborné způsobilosti podle zákona č. 62/1988 Sb. a následných změn a doplňků (543/1991 Sb.)

Během této doby provedla stovky geologických prací širokého záběru, svým počtem zaměstnanců se řadí k firmám s menším počtem pracovníků.

Podílí se na významných geologicko-průzkumných akcích, zejména v oboru inženýrské geologie a hydrogeologie.

 

vrtná jádra Eddellmanovy vrtáky
   
aplikace geofyziky profily a řezy

 

Těmito pracemi firma  ZEMAN - INGEO  poskytuje co nejširší a ucelené podklady pro úspěšné zvládnutí inženýrskogeologické a geotechnické problematiky zákládání všech typů staveb.

Za svou dlouholetou praxi provedli pracovníci celou řadu geotechnických průzkumů a poskytli tak komplexní výsledky na stavbách, které jsou z velké části zrealizovány a v jejich průběhu výstavby se vlivem geologie nevyskytly vážnější problémy. Jedná se zejména o výstavbu dálniční sítě České republiky, kde dlouhodobě firma spolupracuje s Ředitelstvím silnic a dálnic České republiky. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rychlý kontakt :

 

info@zeman-ingeo.com

zeman-ingeo@cmail.cz

 

Mgr.David ZEMAN

tel : +420 777 130 030

dze@zeman-ingeo.com

 

RNDr.Jaroslav ZEMAN

tel : +420 603 816 191

jze@zeman-ingeo.com